مسابقه کتابخوانی نردبان خوشبختی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ مسابقه کتابخوانی «نردبان خوشبختی»‌ به همت کتابخانه امام خمینی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه بر اساس کتابی از سری کتاب‌های گنجینه متون دینی برگزار خواهد شد.

این مسابقه که به صورت پیامکی و در قالب ۱۰ سوال چهار جوابی برگزار می‌شود، برگرفته از کتاب «نردبان خوشبختی» (آشنایی با کتاب معراج السعاده) از سری کتاب‌های گنجینه متون دینی تالیف حمید گروگان است.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند برای دریافت فایل مربوطه به نشانی اینترنتی omid.farhangsara.ir مراجعه کرده و پاسخ‌های خود را  در قالب پیامک حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه به شماره ۳۰۰۰۱۴۴۲ ارسال کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.