مسابقه اینترنتی سیره علوی

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری شبستان؛ مسابقه اینترنتی سیره علوی به همت ستاد عالی کانون های مساجد برگزار می شود و شرکت کنندگان تا ششم آبان فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاونت فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با همکاری دبیرخانه کانون های مساجد استان مازنداران اقدام به برگزاری مسابقه اینترنتی سیره علوی کرده است. فراخوان شرکت در این مسابقه از ماه مبارک رمضان ۱۴۳۳ هجری قمری مصادف با ۱۳۹۱ شمسی به مناسبت شهادت مولی‌الموحدین حضرت علی(ع) اعلام و تا آبان ماه ۹۱ ادامه دارد.
پرسش‌های طرح شده این مسابقه از کتاب های امام علی(ع) و اقتصاد مرحوم دشتی است.
به برندگان مسابقه به قید قرعه جوائزی به شرح ذیل اهداء می شود:

* کمک هزینه سفر عمره مفرده
* کمک هزینه سفر عتبات و عالیات (کربلا)
* کمک هزینه سفر سوریه
* کمک هزینه سفر مشهد مقدس
* کمک هزینه سفر قم

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند پاسخ نامه های خود را از طریق پست به آدرس استان مازندران، ساری،میدان امام(ره)، مجتمع فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبقه دوم،دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران کدپستی: ۳۸۷۹۴-۴۸۱۵۸ ارسال کنند.

همچنین شرکت کنندگان می توانند از طریق فرم اینترنتی طراحی شده در سایت جوانان مساجد به نشانی اینترنتی www.javananemasajed.ir اقدام به شرکت در مسابقه کنند.

فایل متنی کتاب را می توانید از لینک روبرو دانلود کنید: دانلود فایل pdf کتاب

علاقه مندان می‌توانند از طریق ارسال جواب سوالات به صورت یک عدد ده رقمی به ترتیب از چپ به راست به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۸۹۴۰۱۵۱ در مسابقه اینترنتی سیره علوی شرکت کنند.
آخرین مهلت ارسال پاسخ‌نامه تا ششم آبان ماه ۹۱ اعلام شده است و اسامی برندگان مسابقه به قید قرعه همزمان با عید غدیرخم اعلام می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.