مسابقه ادبی باده نوشان الست

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری ها و رشادت های مردم قهرمان ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس، آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) اقدام به برگزاری فراخوانی با موضوع دفاع مقدس، درقالب نثر ادبی، شعر و پیام کوتاه تحت عنوان “باده نوشان الست” می کند .

علی محمد سلطان محمدی دبیر این جشنواره ادبی در گفتگو با خبرنگار فارسی مچ ،با اعلام این خبر افزود:

همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری ها و رشادت های مردم قهرمان ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس، آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) اقدام به برگزاری فراخوانی با موضوع دفاع مقدس، درقالب نثر ادبی، شعر و پیام کوتاه تحت عنوان “باده نوشان الست” می کند .

* بخش نثر ادبی :
علاقمندان در بخش نثر ادبی می توانند آثار خود را در قالب خاطره، توصیف، دل نوشته و هر نوع نثر با ویژگی­های نثر ادبی حداکثر در سه صفحه­ به صورت تایپ شده همراه با مشخصات کامل نگارنده از طریق رایانامه به نشانی info@helal.ir ارسال نمایند.

* بخش شعر :
در این بخش علاقمندان می توانند سروده های خود را با موضوع دفاع مقدس به همراه مشخّصات کامل نویسنده ی اثر به رایانامه آستان مقدس به نشانی info@helal.ir ارسال نمایند.

* پیام ادبی کوتاه :
در این بخش علاقمندان می توانند متن ادبی خود را حداکثر در ۲۰ کلمه به سامانه پیام کوتاه آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) به شماره ۳۰۰۰۷۵۳۲۶۶ ارسال نمایند .

* مهلت ارسال آثار :
۱۰ مهر ماه سال ۱۳۹۱

* اعلام نتایج :
۱۵ مهر ماه ۱۳۹۱

* جوایز:
به سه اثر برگزیده جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

نشانی پستی دبیرخانه: شهرستان آران و بیدگل- خیابان هلال بن علی (ع)- حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع)- صندوق پستی ۸۷۴۱۵/۱۶۳
شماره تماس دبیرخانه: ۲۷۶۳۱۳۳-۰۳۶۲
شماره نمابر: ۲۷۶۳۲۳۱-۰۳۶۲
نشانی پست الکترونیک: info@helal.ir
پایگاه اینترنتی: www.helal.ir

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.