مسابقات کتابخوانی دهه کرامت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شیعه آنلاین؛ پایگاه اطلاع رسانی فاطمیه سلام الله علیها همزمان با دهه کرامت مسابقات اینترنتی کتابخوانی را برگزار می کند.

همزمان با دهه کرامت و به منظور آشنایی هر چه بیشتر با زندگانی و شخصیت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا علیه السلام پایگاه اطلاع رسانی فاطمیه سلام الله علیها اقدام به برگزاری مسابقات اینترنتی کتابخوانی کرده است .
نسخه الکترونیک کلیه کتاب ها در وب سایت فاطمیه به نشانی زیر قابل دریافت بوده و علاقمندان می توانند برای شرکت در این دوره از مسابقات به آدرس وب سایت فاطمیه به آدرس  www.fatemiyeh.info مراجعه و ثبت نام کنند.

مهلت مسابقه از ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ مصادف با ۱ ذی القعده الحرام تا ۷ مهر ۱۳۹۱ مصادف با ولادت با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام است.
علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی وب سایت ذکر شده مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۹۱۷۱۸۶۷۷ تماس بگیرند.
منابع مسابقه و قوانین آن به زودی اعلام خواهد شد .

سخن سردبیر: با تشکر از جناب آقای سید محمد ظاهر محمدی که این خبر را برای ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.