فراخوان مقاله کنگره ملی غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ کنگره ملی غدیر با هدف بزرگداشت علامه امینی صاحب کتاب گرانقدر «الغدیر» در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بنیاد بین‌المللی غدیر با هدف بزرگداشت مقام والا و ارزشمند علامه شیخ عبدالحسین امینی، کنگره ملی غدیر را در پاییز امسال برگزار می‌کند.

این کنگره با محورهای چهارگانه برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند مقالات علمی خود را به هر یک از محورهای دلخواه ارسال کنند.

بررسی ابعاد شخصیتی علامه امینی از جمله نگاه بزرگان به این عالم بزرگوار، کرامات امام علی(ع) به این عالم بزگوار، علامه امینی از دیدگاه امام راحل و…، یکی از محورهای این کنگره است.

از دیگر محورهای این کنگره می‌توان به بررسی اندیشه‌های فقهی، کلامی و اخلاقی علامه امینی اشاره کرد که این محور نیز شامل موضوعاتی چون حدیث غدیر و اتفاق فریقین در سندیت آن و مقایسه تطبیقی اندیشه‌های علامه با متفکران هم عصر، می‌شود.

بررسی جایگاه ولایت در افکار و آثار علامه امینی و همچنین بررسی ویژگی‌های الغدیر و دیگر آثار علامه، از دیگر محورهای این کنگره است.

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری تعیین شده است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن ۰۲۱- ۲۲۸۰۵۷۷۰-۴ تماس بگیرند.

مهلت ارسال چکیده مقالات : ۱۳۹۱/۰۴/۳۱

مهلت ارسال اصل مقالات : ۱۳۹۱/۰۶/۳۱

نشانی دبیرخانه کنگره : تهران اتوبان شهید صدر، خیابان شهید بازدار (کامرانیه شمالی)، نبش کوچه ناهید، پلاک ۱۸ کد پستی:  ۱۹۳۶۹۳۵۱۴۱

تلفن :  ۴ – ۲۲۸۰۵۷۷۰

نمابر : ۲۲۲۸۵۷۵۰

رایانامه :  allame@alghadir.ir

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.