دومین جشنواره شعر ققنوس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ فراخوان دومین دوره جشنواره­ شعر «ققنوس» به همت انجمن شاعران در موضوعات مختلف عارفانه، آئینی، مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و… در قالب شعر سپید منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان دومین دوره جشنواره­ شعر «ققنوس» به همت انجمن شاعران ایران با هدف ارتقاء دادن شاعران جوان برای گرایش به شعر سپید و برای تدوام اندیشه و نگاه نیما در پیوند با پیشنهادهای نیما برای شکل شعر فارسی در قالب موسوم به نیمایی برگزار ‌می‌‌شود.

بنابر این گزارش این انجمن در نخستین جشنواره شعر ققنوس، نیز این هدف را با فراخوان مقاله و شعر دنبال می‌کرد که در این جشنوراه فقط در قالب شعر نیمایی قصد دارد تا به این هدف برسد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در موضوعات مختلف عارفانه، آئینی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و … در قالب شعر سپید به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند با ارسال پنج تا هشت قطعه شعر نیمایی از سروده‌های خود در دومین دوره­‌ جشنواره­ شعر ققنوس شرکت کنند.

شرکت در این جشنواره هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، می‌توانند شعرهای خود را حداکثر تا ۲۵ مهرماه، از طریق پست الکترونیکی دبیرخانه جشنواره شعر ققنوس به نشانی Iranian.poets.society@gmail.com ارسال کنند.

همچنین علاقه‌مندان برای ارسال مستقیم آثار به دبیرخانه­‌ جشنواره­‌‌ شعر «ققنوس» می‌توانند آثار خود را به نشانی تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید کلاهدوز، نبش کوچه شهید نعمتی، انجمن شاعران ایران ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۲۲۶۰۵۸۰۹ – ۲۲۶۰۷۶۵۷ تماس بگیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.