جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی گلواژه های نور

0

به گزارش «فارسی مچ» موسسه آستانه مبارکه حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی «گلواژه های نور» را به مناسبت دهه کرامت برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مؤسسه که از جمله مؤسسات فرهنگی وابسته به آستان قدس رضوی است، با برگزاری جشنواره گلواژه های نور سعی نموده است، فراخوان مسابقات را بگونه ای طراحی نماید تا بمحض وصول این فراخوان، اعضاء یک خانواده در هر مقطع سنی بتوانند فراخور سطح علمی و استعداد خویش حداقل در یک مسابقه شرکت نماید.

رجاء واثق داریم از این رهگذر بتوانیم ضمن ارتقاء سطح آگاهی و معرفت مخاطبین شاهد آفرینش آثار فاخر بوده و به پاس شکوه این حضور از مقام های برگزیده و برتر با اهداء دیپلم افتخار و جوائز ارزنده دیگر تجلیل به عمل آوریم.

لیست مسابقات این جشنواره:
مسابقه نقاشی
مسابقه کتابخوانی
مسابقه وبلاگ نویسی
مسابقه مقاله نویسی

برای مشاهده قوانین هر جشنواره و شرکت در مسابقات مختلف آن می توانید به سایت میقات الرضا به آدرس www.mighatalreza.ir رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.