تمدید مسابقه کتابخوانی کلید بهشت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام علی سقاچی ، با اشاره به استقبال خوب مردم استان فارس برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی ، افزود: تاکنون ۱۵ هزار جلد کتاب پیوندهای نماز نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی بین علاقه مندان به شرکت دراین رقابت معنوی ، توزیع شده است .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، وی بیان کرد: این مسابقه کتابخوانی با مشارکت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری شیراز برگزارشده است و آن دسته از ادارهای دولتی که تاکنون موفق به دریافت این کتاب نشده اند ، تا ۱۵ شهریورماه فرصت دارند برای دریافت آن به ستاد اقامه نماز استان فارس مراجعه کنند .

سقاچی افزود:همچنین این کتاب و پرسشنامه این مسابقه ازطریق فرهنگسراهای شهرداری و ستاد اقامه نماز به نشانی شیراز،‌ ابتدای خیابان قصردشت، نرسیده به چهار‌راه سینما سعدی، انتهای کوچه ۱۴‌ دراختیارعلاقه مندان قرارمی گیرد.

وی، اضافه کرد: این مسابقه با هدف تشویق و ترغیب اقشار مختلف مردم به امرکتابخوانی و گسترش فرهنگ نماز در جامعه ، برنامه‌ریزی و تدارک دیده شده است.

وی گفت: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ۲۴ آبان‌ماه امسال همزمان با روز کتاب و کتاب‌خوانی برگزار می شود وجوایز نفیسی همچون کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات، مشهد مقدس و کارت هدیه بانکی به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.