تمدید مسابقه کتابخوانی کلید بهشت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام علی سقاچی ، با اشاره به استقبال خوب مردم استان فارس برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی ، افزود: تاکنون 15 هزار جلد کتاب پیوندهای نماز نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی بین علاقه مندان به شرکت دراین رقابت معنوی ، توزیع شده است .

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، وی بیان کرد: این مسابقه کتابخوانی با مشارکت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری شیراز برگزارشده است و آن دسته از ادارهای دولتی که تاکنون موفق به دریافت این کتاب نشده اند ، تا 15 شهریورماه فرصت دارند برای دریافت آن به ستاد اقامه نماز استان فارس مراجعه کنند .

سقاچی افزود:همچنین این کتاب و پرسشنامه این مسابقه ازطریق فرهنگسراهای شهرداری و ستاد اقامه نماز به نشانی شیراز،‌ ابتدای خیابان قصردشت، نرسیده به چهار‌راه سینما سعدی، انتهای کوچه 14‌ دراختیارعلاقه مندان قرارمی گیرد.

وی، اضافه کرد: این مسابقه با هدف تشویق و ترغیب اقشار مختلف مردم به امرکتابخوانی و گسترش فرهنگ نماز در جامعه ، برنامه‌ریزی و تدارک دیده شده است.

وی گفت: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز 24 آبان‌ماه امسال همزمان با روز کتاب و کتاب‌خوانی برگزار می شود وجوایز نفیسی همچون کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات، مشهد مقدس و کارت هدیه بانکی به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.