تمدید جشنواره دل نوشته های رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» مدیر پورتال ضامن هشتم به عنوان پایگاه جامع رضوی از تمدید جشنواره دل نوشته های رضوی تا چهاردهم شهریور ماه خبر داد.

برای شرکت در جشنواره دل نوشته های رضوی کافیست پس از پر نمودن فرم عضویت در پایگاه ، به بخش ارسال درد و دل ها رفته و با توجه به توضیحات ارائه شده ، درد و دل خود با امام رضا (ع) را برای ما ارسال نمایید تا علاوه بر ثبت آن با نام خودتان در سایت ، شانس خود را برای قرار گرفتن در بین یکی از سه برنده جشنواره بیازمایید.

آخرین مهلت ارسال دل نوشته ها ، پایان روز ۱۴ شهریور می باشد و از بین کاربرانی که دل نوشته ارسال نموده اند به قید قرعه به سه نفر ۵۰ ساعت اینترنت رایگان اهدا می شود.

تاریخ اعلام نتایج : ۱۵ شهریور

گفتنی است تاریخ اعلام نتایج به قوت خود باقی است و برندگان در روز ۱۵ شهریور ماه اعلام می گردند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.