برندگان مسابقه کتابخوانی اینترنتی هلال کویر

0

به گزارش «فارسی مچ» اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی اینترنتی«هلال کویر» از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اعلام شد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسؤول آموزش و پژوهش آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در این مسابقه ۵۰۳ نفر از شهرهای مختلف کشور شرکت کردند که از مجموع شرکت کنندگان، ۷ نفر به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.
“علی محمد سلطان محمدی” خاطر نشان کرد: “امیر دیبایی از یزد”، “صبا موثق از کرمانشاه”، “مینا هژیر از تهران”، “مریم کیان فرد از کاشان”، “محمد مهدی شریفی از کاشان” ، “سعید عابدینی از آران و بیدگل” و “سید حامد سیدی پور از تهران”به عنوان نفرات برگزیده این مسابقه معرفی شدند.
وی افزود: از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) به برگزیدگان مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد.
یادآور می شود؛ مسابقه کتابخوانی «هلال کویر» همزمان با سالروز میلاد حضرت محمد هلال بن علی (ع) از متن “شرح زندگانی حضرت محمد هلال بن علی (ع)” برگرفته و تلخیص از کتاب رساله هلالیه تالیف ملاغلامرضا به صورت اینترنتی و آنلاین در پایگاه اطلاع رسانی هلال به نشانی www.helal.ir برگزار شد.
آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در شهرستان آران و بیدگل شمالی ترین نقطه استان اصفهان واقع شده است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.