اولین جشنواره استانی وبلاگ نویسی با عنوان مسجد بلاگ

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری شبستان؛ کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور اولین جشنواره استانی وبلاگ نویسی با عنوان مسجدبلاگ را همزمان با نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کانون ها فرهنگی مساجد کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علیرضا سبزی، مدیر کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور مسجد قبا دولت آباد با بیان اینکه ثبت نام این جشنواره همزمان با افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی در یاسوج آغاز شده است، بیان نمود: اولین جشنواره وبلاگ نویسی در استان با دو هدف خرد و کلان در یاسوج برگزار می شود.
سبزی، تبیین و گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی در زمینه تبلیغ معارف اسلام و انقلاب شکوهمند ایران، تشویق قشر جوان و فرهیخته به استفاده بهتر از خدمات آنلاین و جهت دهی به آن و تولید محتوای دینی و تجمیع اطلاعات در محیط وب را از جمله اهداف کلان برگزاری اولین جشنواره استانی “مسجد بلاگ” عنوان کرد.

 

وی استفاده بهینه جوانان مسجدی از اینترنت، ایجاد فضای رقابتی سالم و همراه با معرفت به ارزش های انقلاب و اسلام در فضای مجازی، شناسایی افراد فرهیخته و آشنا با فناوری های روز در استان و آغاز ورود اصحاب مساجد به جنگ فرهنگ ها در فضای مجازی را از جمله اهداف خرد این جشنواره استانی دانست.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور مسجد قبا دولت آباد، وبلاگ متنی، فتوبلاگ، پادکست و ویدئوکست(ودکست) را از بخش های این جشنواره عنوان کرد و افزود: شرکت کنندگان در جشنواره باید حداقل ۱۵ و حداکثر ۴۰ سال سن داشته باشند تا بتوانند در جشنواره شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.