سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در مازندران

0

به گزارش «فارسی مچ» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در مازندران همزمان با دهه کرامت خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،  گفت: به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) و خواهر مکرمه ایشان حضرت فاطمه معصومه (س) و همزمان با دهه کرامت سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در مازندران برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره از مجموعه برنامه‌های دهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است.
حجت‌الاسلام ابراهیمی با اشاره به نحوه برگزاری این جشنواره تصریح کرد: جشنواره پیامکی ادبی رضوی در قالب تک‌بیت‌ها و جمله‌های ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای آن حضرت، تمثیل‌ها، رؤیاپردازی‌ها، صورخیال، سایر آرایه‌های ادبی در شعر و نثر، زندگینامه و سفرنامه تاریخی امام رضا (ع) به ایران، جمله‌های کوتاه با الهام از روایات و احادیث مرتبط با این امام بزرگوار با ذکر منبع برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را گسترش فرهنگ هنری مذهبی مرتبط با سیره ائمه اطهار(ع) بیان و ابراز کرد: شناساندن ابعاد مختلف شخصیتی حضرت علی‌ابن‌‌موسی‌الرضا(ع) و همچنین ارج نهادن به پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی، هنری در زمینه سیره و شخصیت رضوی از دیگر اهداف این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: علاقمندان می‌توانند پیامک خود را تا ساعت ۲۴ اول شهریور ماه سال جاری به شماره ۱۰۰۰۰۱۵۱ ارسال کنند.
حجت‌الاسلام ابراهیمی عنوان کرد: متن پیامک فارسی باید ۲۵ تا ۱۵۰ کاراکتر بدون احتساب فاصله میان کلمات و مشخصات ارسال کننده پیامک باشد.

وی اذعان کرد: در انتها نوشتن نام و نام خانوادگی و همچنین نام استان و شماره تماس ثابت با پیش شماره شهرستان محل اقامت ضروری است.
گفتنی است، سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی به همت مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، به شکل هماهنگ در سی و دو استان کشور برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.