۲۹ شهریورماه؛ برگزاری نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت در چهار بخش وبلاگ، وب‌سایت‌، نرم‌افزار، کلیپ و تم تلفن همراه، ۲۹ شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت با هدف مقابله با جنگ نرم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تشویق وبلاگ‌نویسان به فعالیت در این حوزه و برقراری ارتباط قوی‌تر میان فعالان در جهت تشکیل ارتش بزرگ سایبری برگزار می‌شود.

هیـئت خانواه شهدا و ایثارگران، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مؤسسه فرهنگی تبیان از جمله نهادهایی هستند که این جشنواره را یاری می‌دهند.

علاقمندان و فعالان حوزه ایثار و شهادت برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به پرتال جشنواره به نشانی www.isarclub.com مراجعه و در جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

مهلت ارسال آثار به دبیر خانه این جشنواره از ۱۴ مرداد تا ۱۴ شهریور به مدت یک ماه است، و پس از آن هیچ گونه ثبت‌نامی صورت نمی‌گیرد. داوری آثار این جشنواره ۱۰ روز پس از پایان ارسال آثار ارزیابی خواهد شد.

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت روز ۲۹ شهریورماه با حضور مسئولان و مدیران رسمی کشور برگزار خواهد شد.

از معیارهای این جشنواره می‌توان به داشتن فعالیتی بیش از یک سال در حوزه ایثار و شهادت، مستقل بودن سایت‌ها از نظر وابسته نبودن به سازمان دولتی، وجود بیش از ۱۰ مطلب بر روی وبلاگ، تخصصی بودن حوزه فعالیت در مورد ایثار و شهادت اشاره کرد.

تاکنون ۲۱ هزار وبلاگ و ۸۰ سایت در این زمینه شناسایی شده و نحوه ارسال آثار به جشنواره به این وبلاگ‌ها و سایت‌ها ارسال خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.