هشتمین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی ایثار

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از جام جم آنلاین؛ فراخوان هشتمین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی ایثار به همت اداره کل امور هنری و نمایشی معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اداره کل امور هنری و نمایشی معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران هشتمین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی (ایثار) را با محوریت (فرهنگ ایثار و شهادت) و با اعتقاد به زیبایی و توانایی زبان والای هنر نمایش در ترویج، گسترش و مانایی این فضائل انسانی و تبیین جایگاه این فرهنگ در توسعه هنر نمایش برگزار می کند.

موضوع نمایشنامه های این دوره مسابقه پیرامون ایثار و شهادت است که این مضمون شامل ایثار در دوران دفاع مقدس، ایثار در دوران معاصر و ایثار در نمایشنامه های کودک و نوجوان می شود.

پرداختن به موضوع ایثار و شهادت در قالبها سبک ها و گونه های مختلف نمایشی و نیز موضوعات مذهبی اعم از تاریخ سیره و صفات اولیاء و انبیاء ایثارگری ها و منویات و مفاهیم این مقوله آزاد است.

از هر نویسنده حداکثر سه نمایشنامه پذیرفته می شود که پذیرش آثار تازه نگارش یافته در ارجحیت است و نمایشنامه هایی که حائز رتبه اول تا چهارم شود از نظر قانونی در اختیار بنیاد شهید قرار می گیرد و بنیاد می تواند در ارتباط با چاپ و اجرای آن تصمیم گیری کند.

 

گفتنی است تمامی علاقمندان به شرکت در مسابقه نمایشنامه نویسی تا ۳۰ آبان ماه فرصت دارند یک نسخه از آثار خود را به همراه فرم تکمیل شده و فایل اثر روی لوح فشرده به نشانی: تهران ـ خیابان آیت ا… طالقانی، خیابان ملک الشعراء بهار، پلاک ۵ ، معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، طبقه دوم ، اداره کل امور هنری و نمایشی ارسال کنند یا از طریق صندوق پستی ۱۵۷۱۵/۱۸۵ و یا آدرس الکترونیکی c.p.isaar@gmail.com اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.