نخستین جشنواره شعر میرنوروز

0
به گزارش «فارسی مچ» رئیس اداره ارشاد پلدختر از برگزاری نخستین جشنواره منطقه ای شعر گویشی میرنوروز در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، غلامرضا محمودی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر گفت : این جشنواره با همکاری انجمن ادبی میرنوروز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار می شود.
وی افزود: این جشنواره با حضور شاعران استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان و لرستان و استانهای نیمه لرنشینی همچون اصفهان، قزوین، کرمانشاه، مرکزی، قم ، فارس، بوشهر، هرمزگان و … برگزار می شود.
محمودی این جشنواره را از جشنواره های بزرگ کشور خواند و اظهار داشت: جشنواره شعر میرنوروز از حیث گستره جغرافیایی تحت پوشش و همچنین پیش بینی تعداد شرکت کنندگان ، سومین همایش بزرگ شعر گویشی، در غرب کشور و استان های لرنشین است.
وی تصریح کرد: علاقمندان شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به یکی ازبانهای مردم لر، از جمله گویشهای بالاگریوه ، خرم آباد، ثلاثی، بروجردی، دهلرانی ، بختیاری و … زبانی لری و گویش های دلفانی، کوهدشتی، الشتری، ایلامی ، هرسینی و … زبان لکی سروده اند به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.
محمودی آخرین مهلت ارسال آثار را تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد و اذعان داشت: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می بایست تا قبل از پایان مهلت ارسال آثار، آثار خود را به صورت تایپی برروی برگه A4 به همراه یک قطعه عکس ۳*۴ به دبیرخانه جشنواره “میرنوروز” ارسال نمایند
وی با اذعان به اینکه هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسال برای هر شرکت کننده ها وجود ندارد، اظهار کرد: آثار واصله توسط هئیت داوران متشکل از صاحب نظران مطرح منطقه بررسی و آثار برگزیده انتخاب می شوند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر زمان برگزاری این جشنواره مهر ماه سال جاری اعلام و عنوان کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی الکترونیک mirnorozpol@yahoo.com و یا به شماره نمابر ۴۲۲۰۲۶۱-۰۶۶۳ ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.