فراخوان نخستین جشنواره وبلاگ نویسی و خاطره نویسی دفاع مقدس در آران و بیدگل

0

به گزارش «فارسی مچ» خاطره نویسی دفاع مقدس به همت کانون بسیج هنرمندان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در گفت و گو با خبرنگار  فارسی مچ با اعلام این خبر گفت: توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و احیاء و حفظ ارزش های دفاع مقدس، تدوین کتاب پر افتخار خاطرات ماندگار هشت دفاع مقدس از زبان مردم و ایثارگران دارالشهدای آران و بیدگل از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

میثم نمکی آرانی افزود: از جمله اهداف برگزاری این جشنواره، یادآوری افتخار آفرینی شاهدان همیشه جاودانه دارالشهدای آران و بیدگل و نگاه متعهدانه هنرمندان به هشت سال دفاع مقدس است.

نمکی آرانی افزود: از جمله موضوعات جشنواره وبلاگ نویسی، معرفی شهدا، جانبازان و ایثارگران و ارائه و تحلیل وصیت نامه های شهدای شهرستان، نقش رهبری، ولایت و فرماندهان در هشت سال دفاع مقدس، ارائه دستاوردهای دفاع مقدس در ابعاد گوناگون هنری، دفاعی و نظامی و نقش ناتوی فرهنگی و تاثیر آن در فضای مجازی، بررسی و تحلیل دفاع مقدس از دیدگاه امام خمینی (ره)، صیانت از آثار و ارزش های دفاع مقدس و دشمن شناسی و استکبار ستیزی و تبیین نقش نوجوانان و جوانان و زنان در هشت سال دفاع مقدس است.

نمکی آرانی ادامه داد: بیان خاطرات لحظه های مقدس سنگر و خاکریز، بخاطرات آزادگان سرافراز از دوران اسارت، خاطرات مردمی در ارسال کمک به جبهه ها، خاطرات والدین و خانواده های شاهد از جلوه های ایثارگری و شهادت از جمله موضوعات بخش خاطره نویسی این جشنواره است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل شرط شرکت در جشنواره وبلاگ نویسی را ساخت وبلاگ و ثبت حداقل پنج موضوع ذکر و خاطرنشان کرد: در پایان این جشنواره، دیپلم افتخار و لوح تقدیم و تندیس جشنواره به رتبه های برتر در هریک از بخش های وبلاگ نویسی و خاطره نویسی اهدا می شود.

نمکی آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره را بیستم مرداد ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به دبیرخانه کانون بسیج هنرمندان شهرستان آران و بیدگل ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.