نخستین جشنواره ملی ریحانه

0
به گزارش «فارسی مچ» بنابر گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره ملی ریحانه، نخستین جشنواره ملی ریحانه، ویژه دختران دانشجوی سراسر کشور و به همت معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در پنج بخش «ادبی»، «هنری»، «ویژه»، «مقالات» و «وبلاگ‌نویسی» برگزار می‌شود.
به دلیل رویکرد دانشجویان سراسر کشور به راه‌اندازی وبلاگ و سایت‌ و استفاده هدفمند از فضای مجازی، بخش «وبلاگ‌نویسی و سایت» نیز به دیگر بخش‌های نخستین جشنواره ملی ریحانه افزوده شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بخش وبلاگ‌ نویسی و سایت با موضوعات «خاطره»، «داستان کوتاه»، «طنز» و «عکس» به دیگر بخش‌های این جشنواره افزوده شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ارایه آثار در این بخش به وبلاگ جشنواره به نشانی www.reyhanehfestival.blogfa.com مراجعه کرده و از ملاک‌‌های محتوایی و فنی، اطلاعات لازم را کسب کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به منظور ارزیابی و انتخاب بهترین اثر به ایمیل جشنواره به نشانی reyhaneh.festival@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.