فراخوان مقاله همایش بین المللی اخلاق و ادیان

0
به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاري شبستان؛ مسئول غرفه بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء از معرفی و اعلام فراخوان مقاله همایش بین المللی اخاق و ادیان در نمایشگاه قرآن خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده با اشاره به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش بین المللی اخلاق و ادیان تا 30 شهریور ماه گفت: در حال حاضر اطلاع رسانی در زمینه پذیرش مقالات در محورهای همایش برای بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن در حال انجام است.

وی با بیان اینکه 5 محور برای مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش در نظر گرفته شده افزود: مبانی معرفتی اخلاق، اخلاق در اسلام، اخلاق در یهودیت و مسیحیت، اخلاق در آیین های شرقی و ادیان و مسائل اخلاقی از جمله محورهای همایش بین المللی اخلاق و ادیان است.

حجت الاسلام تقی زاده اظهار داشت: دین و اخلاق، عقلانیت و اخلاق دینی، جایگاه عواطف و احساسات در اخلاق دینی، ارزیابی مکاتب اخلاقی از منظر دینی از جمله موضوعات محور مبانی معرفتی اخلاق است.

وی با اشاره به معرفی تعدادی از زیرمجموعه های محور اخلاق در اسلام ادامه داد: رویکردهای اخلاقی، منابع اخلاق در اسلام، اسوه های اخلاقی، نظام اخلاقی اسلام، اخلاق، حقوق و فقه اسلامی از جمله موضوعات محور دوم همایش است.

مسئول غرفه بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا پیرامون تعدادی از موضوعات محور اخلاق در یهودیت و مسیحیت گفت: رویکردها و مکاتب اخلاقی یهودی، رویکردها و مکاتب اخلاقی، منابع اخلاقی در یهودیت و مسیحیت از جمله موضوعات محور سوم همایش بین المللی اخلاق و ادیان است.

حجت الاسلام تقی زاده با معرفی نظام های اخلاقی آیین های شرقی، رویکرد اخلاقی فرق بودایی به عنوان تعدادی از موضوعات محور چهارم همایش افزود: اخلاق پزشکی، اخلاق محیط زیست، اخلاق سیاسی و خانواده از جمله زیرمجموعه ها محور ادیان و مسائل اخلاقی است.

گفتنی است متقاضیان تا پایان بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن با مراجعه به غرفه بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا در بخش حوزوی می توانند از اطلاعات کامل شرکت در این فراخوان و نحوه ارسال مقالات برخوردار شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.