مسابقه پرندگان در هنر و ادب ایران

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مسابقه ‘سیمرغ’ با هدف جلب توجه هنرمندان به فرهنگ و هنر اسلامی با موضوع ‘پرندگان در هنر و ادب ایرانی’ شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موسسه کتابخانه و موزه ملک برگزار کننده این مسابقه است که همزمان با چهارمین جشنواره ماه هشتم در دهه کرامت برگزار می‌شود.

این مسابقه بر ایجاد خلاقیت در موضوعات مسابقه تاکید دارد و علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در موضوعات ‘پرندگان در ادبیات ایران’، ‘پرندگان در نمادهای سمبلیک عرفانی و مذهبی’،’پرندگان در اساطیر ایرانی’، ‘پرندگان در هنرهای ایرانی’، ‘پرندگان در متون تاریخی’، ‘ پرندگان در باورهای قومی و عامیان ایرانی’ و ‘پرندگان در آثار موزه‌ای’ به این جشنواره ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند در فاصله زمانی ۱۲ تا ۲۲ شهریور ماه برای شرکت در این مسابقه ثبت نام کنند.

این مسابقه در نیمه دوم شهریور ماه برگزار می‌شود و شامل دو بخش است که در بخش نخست با برگزاری یک نشست علمی همراه است و در بخش دوم که به مسابقه اختصاص دارد، شرکت کنندگان ایده‌ها و طرح‌های خود را به هیات علمی مسابقه ارایه می کنند.

شرکت کنندگان پس از مراحل نظری تا چند روز فرصت دارند آثار پیشنهادی خود را اعم از نوشته، عکس، اثر هنری، فیلم، نمایش، سفرنامه، وبلاگ نوشت و … در محل کتابخانه و موزه ملی ملک تهیه و تولید کنند.

در زمان برگزاری مسابقه شرکت کنندگان می توانند از منابع موجود در کتابخانه ملک اعم از کتاب ها و سایر آثار موجود استفاده کنند.

اختتامیه این جشنواره ۶ مهر ماه امسال برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۶۶۷۲۶۶۱۳ و ۶۶۷۲۶۶۵۳ تماس بگیرند و یا به نشانی info@malekmuseum.org مکاتبه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.