مسابقه وبلاگ‌نويسی جهاد سايبری در اهر

0

به گزارش «فارسي مچ» اولين مسابقه وبلاگ نويسی با عنوان جهاد سايبری با محوريت قرآن، ولايت فقيه، دفاع مقدس، سال توليد ملی، حجاب و عفاف، عرفان‌های نوظهور، فرهنگ انتظار و مهدويت با همكاری ناحيه مقاومت بسيج و اداره تبليغات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،سيدمحمود حسينی، رئيس اداره تبليغات اسلامی شهرستان اهر ، با اعلام خبر برگزاری مسابقه وبلاگ‌نويسی جهاد سايبری به نحوه برگزاری اين مسابقه اشاره کرد و گفت: اين مسابقه به‌منظور استفاده از ظرفيت فضای مجازی در تبليغ معارف اسلام ناب محمدی(ص) و مقابله با جنگ نرم دشمن و نقش‌آفرينی فعالان فضای مجازی شهرستان برگزار می‌شود.

حسینی گفت: اولين مسابقه وبلاگ‌نويسی با عنوان جهاد سايبری با همكاری ناحيه مقاومت بسيج اهر در محورهای قرآن، ولايت فقيه، دفاع مقدس، سال توليد ملی، حجاب و عفاف، عرفانهای نوظهور، فرهنگ انتظار و مهدويت، فرهنگ و تفكر بسيجی، امر به معروف و نهی از منكر، بصيرت و اخلاق اسلامی برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: زمان ثبت نام و درج محتوا از 10 مرداد تا 20 شهريور ماه سال جاری است و علاقمندان و فعالان فضای سايبری می‌توانند جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر به سامانه اينترنتی www.jahadecybery.blogfa.com مراجعه كنند.

حسینی گفت: پس از انجام داوری مسابقه به ده‌ها نفر از برگزيدگان جوايز نفيسی از طرف اداره تبليغات اسلامی و ناحيه مقاومت بسيج اهر اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.