مسابقه وبلاگ‌نویسی جهاد سایبری در اهر

0

به گزارش «فارسی مچ» اولین مسابقه وبلاگ نویسی با عنوان جهاد سایبری با محوریت قرآن، ولایت فقیه، دفاع مقدس، سال تولید ملی، حجاب و عفاف، عرفان‌های نوظهور، فرهنگ انتظار و مهدویت با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و اداره تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،سیدمحمود حسینی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر ، با اعلام خبر برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی جهاد سایبری به نحوه برگزاری این مسابقه اشاره کرد و گفت: این مسابقه به‌منظور استفاده از ظرفیت فضای مجازی در تبلیغ معارف اسلام ناب محمدی(ص) و مقابله با جنگ نرم دشمن و نقش‌آفرینی فعالان فضای مجازی شهرستان برگزار می‌شود.

حسینی گفت: اولین مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان جهاد سایبری با همکاری ناحیه مقاومت بسیج اهر در محورهای قرآن، ولایت فقیه، دفاع مقدس، سال تولید ملی، حجاب و عفاف، عرفانهای نوظهور، فرهنگ انتظار و مهدویت، فرهنگ و تفکر بسیجی، امر به معروف و نهی از منکر، بصیرت و اخلاق اسلامی برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: زمان ثبت نام و درج محتوا از ۱۰ مرداد تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری است و علاقمندان و فعالان فضای سایبری می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه اینترنتی www.jahadecybery.blogfa.com مراجعه کنند.

حسینی گفت: پس از انجام داوری مسابقه به ده‌ها نفر از برگزیدگان جوایز نفیسی از طرف اداره تبلیغات اسلامی و ناحیه مقاومت بسیج اهر اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.