مسابقه مقاله نویسی همایش ملی تبیین سیره تربیتی شهدا

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ فراخوان همایش ملی «تبیین سیره تربیتی شهدا» در شیراز اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مؤذنی، رئیس دانشگاه شیراز گفت: رویکردهای تربیتی در آثار و وصایای شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، آثار اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و فرهنگی در سیره تربیتی ایثارگرانه، آسیب‌شناسی فرهنگ شهادت و ایثار در برهه زمان کنونی، مبانی تربیتی ایثار و شهادت در کلام الهی، سنت، امام و رهبری، جلوه‌های فرهنگ ایثار و شهادت در خانواده‌ها و آموزش و پرورش و بازخوانی ارزش‌های تربیتی دفاع مقدس و ارزش‌‌های استشهادی از محورهای اصلی همایش ملی تبیین سیره تربیتی شهدا است.

علاقه‌مندان از سراسر کشور می‌توانند تا ۳۱ مردادماه جاری مقالات خود را به نشانی الکترونیکیSSRC@SHIRAZU.AC.IR و یا نشانی شیراز، دانشگاه شیراز، دانشکده علوم اجتماعی ارسال کنند.

یادآور می‌شود، همایش ملی تبیین سیره تربیتی شهدا روز اول آبان‌ماه سال جاری در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.