مسابقه کتابخوانی ضیافت

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسابقه‌ی کتابخوانی ضیافت‌ با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، امین مددی،دبیر نخستین مسابقه کتابخوانی ضیافت گفت:مسابقه‌ی کتابخوانی ضیافت‌(مروری بر بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون جایگاه دعا در زندگی انسان) با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد:مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان شهریور ماه سال جاری است، علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این مسابقه به آدرس
www.Bookfest.ir مراجعه کنند.

مددی افزود:علاقمندان می‌توانند پاسخ‌های خود را هم از طریق پست،پیامک و اینترنتی برای دبیرخانه‌ این مسابقه ارسال کنند و پس از انجام قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های صحیح جوایز نفیسی از جمله ۵ کمک هزینه تشرف به عمره،  ۵ کمک هزینه تشرف به عتبات،  ۵ کمک هزینه تشرف به مشهد مقدس،‌ ۵گوشی تلفن همراه ایرانی، ۵۰ بن کارت الکترونیکی کتاب به مبلغ سیصدهزار ریال اهدا می‌شود.
وی در پایان گفت:این اثر ارزشمند توسط موسسه پژوهشی  انقلاب اسلامی ( دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌ا.. خامنه‌ای)‌ نشر نشده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.