مسابقه عکس جلوه‌های مهدویت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا، مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی از برگزاری مسابقه عکس جلوه‌های مهدویت ویژه ماه رمضان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا خوشخو، مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی با اعلام خبر برگزاری مسابقه عکس «جلوه‌های مهدویت» در خراسان جنوبی گفت: این مسابقه در راستای توسعه و ترویج انسان‌ساز مهدویت در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مسابقه عکس جلوه‌های مهدویت در ماه مبارک رمضان با محورهای مراسم دعای ندبه در ماه مبارک رمضان، مراسم دعای افتتاح و امام زمان(عج) در ماه مبارک رمضان، دعای فرج و ماه مبارک رمضان، منتظران در جشن شادی کریم اهل بیت(ع)، امام حسن مجتبی(ع)، مناجات‌های عاشقانه منتظران در ماه مبارک رمضان، قنوت‌های عارفانه منتظران در ماه مبارک رمضان، محافل انس با قرآن و امام عصر در ماه مبارک، جلسات ختم قرآن و ختم صلوات برای سلامتی امام عصر در ماه مبارک، مراسم منتظران در سوگ امیرالمؤمنین(ع)، شب‌های قدر و امام زمان(عج)، مراسم احیای مهدی یاوران برگزار می‌شود.

مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال آثار خود با موضوعات ذکر شده به نشانی www.mahdiphoto.com در مسابقه شرکت کرده و علاوه بر اجر معنوی از جوایز ویژه نیز بهره‌مند شوند. این مسابقه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.