مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهانی قدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ واحد فرهنگی،هنری بسیج دانشکده مجازی علوم حدیث اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهانی قدس کرده است.

به گزارش  خبرنگار فارسی مچ، به همت واحد فرهنگی هنری بسیج دانشکده مجازی علوم حدیث، مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهانی قدس برگزار شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های خود را با موضوع‌های شکوه و صلابت راهپیمایی روز جهانی قدس، جلوه‌های حضوراقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس و ولایتمداری مردم در این راهپیمایی عظیم به این دانشکده مجازی ارسال کنند.

یادآور می‌شود، شرکت‌کنندگان می‌توانند عکس‌های ارسالی و آپلود شده خود را در دانشکده مجازی علوم حدیث تالار حوزه بسیج دانشجویی (قرارگاه جنگ نرم)، تالارهای فرهنگی، ادبی، هنری، مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهـانی قدس قرار دهند.

همچنین به سه نفر از برگزیدگان جوایز ویژه‌ای اعطا خواهد شد و دانشجویان می‌توانند با ارسال سه عکس در یک موضوع و یا سایر موضوعات در این مسابقه شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره به آدرس vu1.hadith.ac.ir رجوع نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.