مسابقه طراحی آرم جدید باشگاه داماش گیلان

0
به گزارش «فارسی مچ» مسابقه طراحی و تهیه آرم جدید باشگاه داماش برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان گفت: برای طراحی آرم جدید این باشگاه یک مسابقه طراحی برگزار می شود و شرکت در آن می توانند طرح های پیشنهادی خود را  با تکیه بر ذوق هنری و تجربه تهیه  و ارائه کنند،

علی احمدی سراوانی بااشاره به اینکه به بهترین طرح جایزه تعلق میگیرد افزود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می بایست در طرح های خود از رنگ های آبی ، سبز و سفید به صورت قالب اصلی استفاده و آثار خود را به پست الکترونیکی damashgilan1@gmail.comارسال کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.