مسابقه سراسری تفسیر سوره لقمان

0

به گزارش «فارسی مچ» به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران و همزمان با ماه مبارک رمضان مسابقه سراسری تفسیر سوره لقمان در تمامی مراکز تابعه دانشگاه برگزار می گردد.
در این طرح ۶۰۰۰ جلد از کتاب تفسیر سوره لقمان، تالیف حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی به همراه سوالات مسابقه (برای دریافت سوالات اینجا کلیک کنید) در سطح دانشگاه توزیع می‌گردد. گفتنی است این مسابقه در دو قالب حضوری و غیر حضوری برگزار خواهد شد.
در بخش غیر حضوری شرکت برای تمام پرسنل بزرگوار دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه خانواده پرسنل آنان (همسر و فرزندان بالای ۱۰ سال) آزاد می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۱/ ۶/ ۱۳۹۱ هجری شمسی پاسخ سوالات مسابقه را به یکی از ۲ روش زیر به مرکز فرهنگی قرآن و عترت ارسال کنند:
۱- پاسخنامه را از محل مشخص شده جدا نموده بوسیله فکس، پست یا از طریق رابطین فرهنگی این مرکز به مرکز فرهنگی قرآن و عترت ارسال نمائید .
۲- به صورت پیامک: نام – نام خانوادگی- عبارت پرسنل یا خانواده پرسنل و محل خدمت پرسنل به همرا یک عدد بیست رقمی را وارد فرمائید ؛ بطوری که به جای حـروف الف ، ب ، ج ، د شماره های  ۱،۲،۳،۴  را در نظر گرفتـه و مانند: ( اکبر- حسینی- پرسنل دانشکده پزشکی– ۱۲۳۴۱۲۳۴۱۲۳۴۱۲۳۴۱۲۳۴) یا (مهدی- بهادری- خانواده پرسنل- بیمارستان امام خمینی- ۱۲۳۴۱۲۳۴۱۲۳۴۱۲۳۴۱۲۳۴) به شماره ۲۰۰۰۹۷۱۰۷ پیامک بفرمائید.
در بخش حضوری روز یک شنبه ۱۲/ ۶/ ۱۳۹۱ از ساعت ۱۱:۴۵ الی ۱۲:۳۰ مسابقه کتبی مجزا در نمازخانه مراکز تحت تابعه دانشگاه برگزار خواهد شد که شرکت برای عموم پرسنل دانشگاه آزاد می‌باشد.
پرسنل بزرگوار دانشگاه می‌توانند جهت دریافت منبع سوالات (کتاب تفسیر سوره لقمان) به رابطین فرهنگی مراکز خود مراجعه نموده، یا به وب سایت استاد قرائتی در این آدرس رجوع نموده و از تفسیر نمونه حاضر در این وب سایت استفاده نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز فرهنگی قرآن و عترت تماس حاصل نمایند.

برای دریافت سوالات مسابقه اینجا کلیک کنید.

مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران
آدرس وب سایت:  WWW.NAHAD-TUMS.IR
آدرس ایمیل: mfQuranEtrat@gmail.com
شماره‌های تماس: ۴ – ۶۶۵۸۱۶۶۳ و ۶۱۱۹۲۸۹۰ شماره پیامک: ۲۰۰۰۹۷۱۰۷

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.