مسابقه رصد علمی مراکز تحقیقاتی ICT جهان

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از خبرگزاری مهر؛ مسابقه رصد علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان توسط مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شناسایی و استفاده از ظرفیتهای علمی و پژوهشی دانشجویان مسابقه ای تحت عنوان “رصد علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دنیا” برگزار می کند.

در این مسابقه از دانشجویان پرسیده می شود که “عوامل موثر در موفقیت یک مرکز تحقیقاتی در حوزه ICT چیست؟” و به همین منظور هر یک از شرکت کنندگان پس از انتخاب یک مرکز تحقیقاتی بین المللی در حوزه ICT تلاش می کنند تا ضمن شناسایی و رصد فعالیتها و برنامه های جاری و آتی این مراکز، نظرات خود را در ارتباط با نقاط قوت و ضعف آنها بیان کنند.

هدف اصلی این مسابقه، طراحی یک شبکه اجتماعی-علمی میان جامعه دانشجویان کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است و ایجاد چنین شبکه ای می تواند گامی موثر در جهت تبادل و گردش مناسب اطلاعات و دانش در میان مراکز علمی و پژوهشی این حوزه در کشور محسوب شود.

شرکت در این مسابقه برای عموم دانشجویان امکانپذیر بوده و دانشجویان می توانند برای دریافت اطلاعات لازم جهت آگاهی از شرایط و نحوه شرکت در مسابقه با ارسال ایمیل به آدرس science-portal@itrc.ac.ir آمادگی خود را برای شرکت در این مسابقه اعلام کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.