مسابقه دل نوشته ای برای امام

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایرنا؛ مجمع فرهنگی محبان فاطمه الزهرا (س) در بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اقدام به برگزاری مسابقه دل نوشته ای برای امام… کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علاقه مندان می توانند با نثار دل نوشته ای به آستان مقدس هر یک از امامان معصوم علیهم السلام نام خود را در زمره دوستداران اهل بیت عطمت و طهارت به ثبت برسانند.

مجمع فرهنگی محبان فاطمه الزهرا (س) پس از جمع آوری دل نوشته ها در سالروز ولادت ائمه اطهار علیهم السلام به منظور ترویج معارف اسلامی به پابوس آستان مقدس امامام معصوم علیهم السلام در کربلا، نجف، کاظمین و سامرا رفته و به نیابت از دوستداران ائمه اطهار علیهم السلام زیارت خواهند کرد.

به دل نوشته های برگزیده به قید قرعه در روز پایانی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هدایایی چون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات اعطا می شود.

دوستداران اهل بیت علیهم السلام می توانند دل نوشته های خود را به شماره پیامک ۳۰۰۰۲۵۷۷ ارسال کرده و یا به غرفه گل آرایی عتبات عالیات واقع در سالن نهادها و موسسات بخش قرآن و عترت نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تحویل دهند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که از ۲۵ تیرماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) آغاز به کار کرده تا ۲۴ مردادماه همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ و روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۲۴ پذیرای بازدیدکنندگان است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.