مسابقه تابستان و اوقات فراغت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ براساس فراخوان اعلام شده از سوی دبیرخانه مسابقه عکاسی «تابستان و اوقات فراغت» که از سوی مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری منتشر شده آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۳۱ شهریور اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران با اعلام فراخوان نخستین مسابقه عکاسی «تابستان و اوقات فراغت» آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا ۳۱ شهریور اعلام و از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند دعوت کرده تا آثار عکاسی خود را تا تاریخ اعلام شده به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۶ سال می‌توانند با کمک دوربین عکاسی و یا گوشی همراه خود از سوژه‌های مورد نظر عکاسی کرده و فایل عکس‌های برگزیده خود را به دبیرخانه این مسابقه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی ـ هنری کانون پرورش فکری استان تهران ارسال کنند و یا به صورت اینترنتی در این مسابقه شرکت کنند.

هم‌چنین، موضوع در نظر گرفته شده از سوی دبیرخانه مسابقه عکاسی «تابستان و اوقات فراغت» آزاد بوده و کودکان و نوجوانان می‌توانند با عکاسی از فعالیت‌های دینی، آموزشی، فرهنگی، هنری و تفریحی خود و سایر افراد جامعه که در فصل تابستان اتفاق می‌افتد، در این مسابقه شرکت کنند.

یادآور می‌شود، عکس‌های برگزیده در مسابقه عکاسی «تابستان و اوقات فراغت» مهرماه انتخاب و از طریق سایت مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری معرفی و تجلیل می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.markazafarineshha.ir رجوع نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.