مسابقه اینترنتی شهید محراب

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایرنا؛ مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان گفت: همزمان با سراسر کشور مسابقه اینترنتی شهید محراب از کتاب زندگانی حضرت علی (ع) برگزار می شود.

طرح ۱۴ سوال چهار گزینه‌ای از کتاب زندگانی حضرت علی (ع) همزمان با فرا رسیدن شب های قدر (لیالی قدر) در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان افزود: آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگی مولای متقیان از اهداف برگزاری این مسابقه است و هم اکنون سوالات این مسابقه بر روی سایت مسابقات کانون قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانندبرای شرکت در این مسابقه کشوری به نشانی www.kanoonquiz.ir مراجعه کنند و به سوال‌های مسابقه طی مدت ۲۰ دقیقه پاسخ دهند.

وی تاکید کرد: علاقمندان برای شرکت در این رقابت اینترنتی می توانند به کتاب زندگانی حضرت علی (ع) به نویسندگی ‘منصور کریمیان ‘ مراجعه کنند.

گفتنی است این مسابقه از ۱۷ مردادماه شب شهات مولای متقیان حضرت علی (ع) آغاز و تا ۲۸ شهریور ادامه دارد که پس از پایان مهلت تعیین شده به برگزیدگان مسابقه جوایز نفیسی اهدا می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.