مسابقه‌ی اینترنتی تفسیر جزء ۳۰ قرآن کریم

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه‌ی اینترنتی تفسیر جزء ۳۰ قرآن کریم همزمان با طرح ۱۴۴۶ از طریق پایگاه اینترنتی درسهایی از قرآن و مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی برگزار می‌گردد.
همه ساله با محوریت یکی از کتب تفسیری حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، مسابقات ویژه‌ای برای علاقمندان به مباحث تفسیری برگزار می‌گردد. بخش اینترنتی این مسابقه امسال نیز با محوریت کتاب تفسیر جزء ۳۰ قرآن کریم از طریق پایگاه اینترنتی مرکز فرهنگی درسهایی از قرآن به آدرس www.gharaati.ir و پایگاه اینترنتی مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی به آدرس
www.tarvijequran.com برگزار می‌گردد و به برگزیدگان جوایز ویژه‌ای اهداء خواهد شد.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه در صورتی که عضو یکی از این دو سایت باشند، با ورود به بخش مسابقات می‌توانند به پنجاه سؤال ارائه شده از متن کتاب تفسیر جزء ۳۰ قرآن کریم که فایل آن نیز در اختیار علاقمندان قرار داده شده است، پاسخ دهند. کسانی که عضو سایت‌ها نمی‌باشند نیز با تکمیل فرم ثبت نام می‌توانند به عضویت این مسابقات درآمده و سپس در مسابقه شرکت نمایند. اعلام مشخصات صحیح و دقیق افراد در هنگام ثبت نام الزامی می‌باشد.
زمان شرکت در این مسابقه از ۱ لغایت ۲۰ مرداد ماه می‌باشد و قرعه کشی از بین پاسخ‌های صحیح اول شهریور ماه انجام می‌گردد. نتایج نیز از طریق سایت اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.