نخستین کنگره ملی فضای مجازی و آسیب‌های نو پدید

0

به گزارش«فارسی مچ» و به نقل از خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)؛علاقمندان برای شرکت در کنگره ملی فضای مجازی و آسیب‌های نوپدید تا ۱۵ مهرماه فرصت دارند تا مقالات خود را ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستین کنگره ملی فضای مجازی و آسیب‌های نو پدید نوزدهم آذرماه با محورهایی همچون سیاستگذاری اجتماعی در حوزه فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی، خانواده ، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی و گونه شناسی(تیپ شناسی) جرایم سایبری برگزار می‌شود.

سیاستگذاری اجتماعی در حوزه فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی شامل سرفصل‌هایی همچون اینترنت و آسیب‌های اجتماعی، ماهواره و آسیب‌های اجتماعی، Sms و بلوتوث و آسیب‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی تهدیدات اجتماعی در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی و فردی ناشی از نقض حقوق کاربران در فضای مجازی، شناسایی شبکه‌های اجتماعی مجازی و بررسی تطبیقی کارکرد آنها در ایران و غرب و حقوق کاربران در فضای مجازی است.

آسیب‌شناسی خانواده ایرانی در عرصه شبکه‌های اجتماعی مجازی، جهانی شدن اخلاق و فرهنگ در فضای مجازی، اخلاق و فناوری اطلاعات رایانه‌ای، ملاحظات اخلاقی جامعه اطلاعاتی و اخلاق و فرهنگ در فضای مجازی از جمله سرفصل‌های محور خانواده، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی به شمار می‌رود.

محور گونه‌شناسی(تیپ شناسی) جرایم سایبری شامل سرفصل‌هایی همچون فرصت‌های امنیتی در جامعه مجازی، امنیت و تهدیدات کاربران در فضای مجازی، تهدیدات امنیتی در فضای سایبری، انتشار اطلاعات در فضای مجازی و پیامدهای ان، اینترنت و شکل گیری باندهای جرم و فساد در فضای مجازی، آسیب شناسی استفاده سرویس های اطلاعاتی از کاربران در فضای مجازی و شبکه های اطلاعاتی است.

نخستین کنگره ملی فضای مجازی
و آسیب‌های نو پدید ۱۹ آذرماه برگزار می‌شود و علاقمندان برای شرکت در این کنگره تا ۱۵ مهرماه فرصت دارند تا مقالات خود را ارسال کنند. همچنین ۱۸ آبان‌ماه نظرات داوری اعلام خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت کنگره به آدرسwww.mcls.gov.ir مراجعه نماید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.