اعلام فراخوان شرکت در همایش قرآن کریم و هنر با فرصت محدود

0

به گزارش «فارسی مچ» با اعلام فراخوان ارسال مقالات برای همایش «قرآن کریم و هنر»، آخرین مهلت دریافت مقالات تا ۱۸ مرداد ماه سال جاری تعیین شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ  همایش «قرآن کریم و هنر» به دبیری علی اصغر شیرازی، به همت خانه هنرمندان ایران و با همکاری دانشگاه شاهد برگزار می‌شود.

محورهای این همایش «هنر بر پایه معیارهای قرآنی»، «آداب نسخه‌سازی و آرایه‌های مصحف‌های قرآنی» و «خوشنویسی قرآن کریم در جهان اسلام» عنوان شده است.

زمان دریافت مقالات برای شرکت در این همایش تا چهارشنبه ۱۸ مردادماه و زمان برگزاری همایش سه‌شنبه ۲۴ مردادماه سال جاری اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند مقاله‌های خود را به آدرس اینترنتی research.iranartists@yahoo.com ارسال کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت ۱۳ الی ۲۰ با شماره تلفن ۸۸۳۱۰۴۶۳ تماس بگیرند.

گفتنی است، دبیرخانه این همایش در معاونت پژوهشی و آموزشی خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران واقع شده است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.