ورود آثار روایت فتح به مسابقه شبکه کتابخوانان حرفه‌ای

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایبنا؛ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در شهریور ماه امسال سه عنوان کتاب انتشارات روایت فتح را به فهرست کتاب‌های مسابقه کتابخوانی آنلاین در شبکه کتابخوانان حرفه‌ای وارد می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،این نهاد هر ماه ۲۰ عنوان کتاب از حوزه‌های مختلف را در قالب مسابقه به مخاطبان معرفی می‌کند.
‌سیدمحمدحسن اعلایی، مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اظهار کرد: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور هر ماه ۲۰ عنوان کتاب را به صورت آنلاین در سایت www.booki.ir قرار می‌دهد.
در شهریور ماه امسال نیز در کنار دیگر کتاب‌ها سه عنوان اثر از کتاب‌های انتشارات روایت فتح به مخاطبان ارایه خواهد شد.

وی ادامه داد: چاپ نهم «به مجنون گفتم زنده بمان: کتاب همت»،‌ چاپ نهم «به مجنون گفتم زنده بمان: کتاب حمید باکری» و چاپ هفتم «به مجنون گفتم زنده بمان: کتاب مهدی باکری» از انتشارات روایت فتح انتخاب شده‌اند.

اعلایی درباره نحوه شرکت در مسابقه کتابخوانی این آثار گفت: کتاب‌ها به صورت آنلاین در سایت شبکه کتابخوانان حرفه‌ای قرار می‌گیرند. از هر کتاب ۵۰ سوال طراحی شده است که افراد شرکت کننده در مسابقه به ۱۰ سوال به صورت تصادفی پاسخ می‌دهند.

وی درباره معیار نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای انتخاب کتاب‌های مسابقات کتابخوانی افزود: کارشناسان نهاد در هر دوره مسابقه حداقل ۶۰۰ عنوان کتاب را مورد بررسی قرار می‌دهند و آثاری را که دارای مطالب مفیدند و هویت ملی و مذهبی را به مخاطب منتقل می‌کنند انتخاب می‌شوند.

اعلایی در پایان گفت: مسابقه کتابخوانی شهریور ماه با ارایه ۲۰ عنوان کتاب از اول این ماه آغاز می‌شود و در پایان به ۲۰ برنده کارت هدیه ۵۰۰ هزار ریالی داده می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.