دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری نماز

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانۀ جشنواره ملی فرهنگی و هنری نماز در رشته های مختلف چون داستان کوتاه و خاطره نویسی، فیلمنامه نویسی، پویانمایی، فیلم کوتاه و فیلم ۱۰۰ ثانیه ای آماده دریافت آثار هنرمندان تا ۱۵ مهرماه است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ستاد اقامه نماز در راستای اشاعه، ترویج و تبلیغ فرهنگ نورانی نماز با استعانت از الطاف الهی و الهام از پیام مقام معظم رهبری در جهت ایجاد فضای دینی مناسب به منظور استفاده از زبان هنر در القای مفاهیم دینی بویژه نماز و تشویق هنرمندان به خلق آثار و تولیدات فاخر هنری در این زمینه مبادرت به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با محوریت نماز نموده است.
محور های اصلی جشنواره شامل، نگاه متعهدانه و هنرمندانه به امر مقدس نماز در راستای اشاعه و گسترش این فریضه مقدس در بین نسل نو،الگو سازی برای نسل جدید با معرفی نماز به عنوان بالاترین مظهر عبودیت، خلق و تولید آثار فاخر هنری توسط هنرمندان با رویکرد دینی بویژه نماز،شناسایی استعدادهای ادبی و هنری جامعه در جهت صیانت و پاسداشت از سرمایه های علمی و هنری در خلق آثار دینی به ویژه نمازاست.

لازم است تمامی شرکت کنندگان آثار خود را با پست سفارشی به آدرس دبیرخانه به نشانی همدان – ابتدای خیابان تختی – پشت مسجد میرزا تقی – ستاد اقامه نماز استان وجهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن : ۰۸۱۱-۲۵۱۷۸۶۶ نمابر : ۰۸۱۱-۲۵۱۵۵۷۵ تماس گرفته وبه سایت جشنواره  www.hamedan.namaz.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است، زمان اعلام نتایج برگزیدگان۳۰ مهرماه و زمان برگزاری جشنواره ملی فرهنگی وهنری نماز آبان ماه سال جاری است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.