برگزاری جشنواره پیامک ادبی رضوی در استان تهران

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیر اجرایی سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی استان تهران گفت:‌ همزمان با دهه کرامت، جشنواره پیامک ادبی رضوی، از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر اجرایی سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی استان تهران در جمع خبرنگاران، گفت: جشنواره پیامک ادبی رضوی از مجموع برنامه های موضوعی دهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به مناسبت میلاد امام هشتم و حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می شود.

وی اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه اطهار(ع) بویژه ابعاد مختلف شخصیت حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع)، را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره ذکر کرد.

رسولی،‌ شناسایی و ارج نهادن به تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده‌تر این آثار، استفاده از ظرفیت‌های متنوع آفرینش‌ها و کوتاه‌ نویسی‌های ادبی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را نیز از دیگر اهداف جشنواره بیان کرد.

سرپرست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، با اشاره به محورهای برگزاری جشنواره، گفت:‌ تک ‌بیت‌ها و جملات ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، تمثیل‌ها، رؤیا‌پردازی‌ها و صور خیال و سایرآرایه‌های ادبی در شعر و نثر، زندگی‌نامه، سفرتاریخی امام رضا (ع) به ایران، جملات کوتاه با الهام از روایات و احادیت مرتبط با امام رضا (ع) با ذکر منبع روایات را از محور های این جشنواره است.

وی خاطرنشان کرد:‌ علاقه مندان پیامک های خود را بین ۲۵ تا ۱۵۰ کاراکتر به زبان فارسی (بدون احتساب مشخصات) تا اول شهریور ماه با ذکر مشخصات شامل نام و نام خانوادگی، نام شهرستان، شماره تلفن ثابت به شماره ۳۰۰۰۷۴۷۶ ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.