جشنواره منطقه ای نقش گیلانغرب در دفاع مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب، از برگزاری جشنواره نقش گیلانغرب در دفاع مقدس خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، لطف الله باوند پور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب، گفت: جشنواره نقش گیلانغرب در دفاع مقدس با حضور استان های کرمانشاه، همدان، ایلام، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی و خوزستان برگزار می شود.
وی احیای فرهنگ ایثار و شهادت، توجه به معیارهای رهبر برای نامگذاری گیلانغرب به عنوان دومین شهر مقاوم کشور، خاطرات جبهه و جنگ، بسیج و دفاع مقدس، ادبیات مقاومت، بررسی نقش زنان گیلانغرب در دفاع مقدس، آزادگان سرافراز، بررسی نقش سنگر سازان بی سنگر، شهید و شهادت، جانبازان و ایثارگران، عشایر و دفاع مقدس، بررسی نقش امدادهای غیبی و نقش نیروهای مردمی در دفاع مقدس را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.
باوند پور، ‌با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار نیمه شهریورماه است، افزود: به نفرات اول تا هشتم بخش دفاع مقدس و نفرات اول تا سوم بخش آزاد جوایز نفیسی همراه با لوح سپاس این جشنواره اهداء می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب، عنوان کرد: پژوهشگاه فرهنگ و هنر، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و کمیته فرهنگی سرداران، امیران، فرماندهان و ۹هزار و ۴۰۰ شهید استان کرمانشاه از همکاران اجرایی این جشنواره هستند.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره امسال فقط در رشته شعر برگزار می شود، اضافه کرد: آثار ارسالی باید در قالب فایل ۲۰۰۷WORD به نشانی دبیرخانه جشنواره یا پست الکترونیک دبیرخانه به نشانی ravabetomomi.erkrsh@yahoo.com ارسال شود.

باوند پور، بیان کرد: این جشنواره در گذشته به صورت استانی برگزار می شد ولی امسال برای دومین بار با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت منطقه ای برگزار می شود.
گفتنی است، گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه دومین شهر مقاوم کشور در دوران دفاع مقدس است و بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت دارد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.