برگزاری جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی مبین

0

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مهرماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این جشنواره با هدف تبیین نسبت علوم روز با معارف دینی و قرآن کریم، تحقق جنبش نرم افزاری و تولید علم با محوریت قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع)، نشر و ترویج معارف قرآنی با زبان علمی و روزآمد و تحقق فضای قرآنی از طریق نهضت قرآن پژوهی بر پا می شود.

این جشنواره در دو بخش آثار مکتوب و الکترونیک و رشته هایی چون مقاله، شعر، عکس خبری و گزارش تصویری، خبر و گزارش، داستان کوتاه و داستانک با موضوعات قرآنی برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را تا ۲۷ مهرماه سال جاری به نشانی www.quranfestival.ir ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر به نشانی www.ershadtehran.ir مراجعه کنند.

جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» از سوی این اداره کل و با همکاری مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.