جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان دومین جشنواره‌ کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی را هم‌زمان با دهه کرامت در اهواز برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، عبدالنبی شاکریان، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی با هدف ترویج سیره‌ مقدس رضوی و آشنایی با خدمات کتاب‌خوانی مجازی(الکترونیکی) در راستای ویژه برنامه‌ فرهنگی مطالعه‌ کتاب و تقدیر از کتاب‌خوانان برتر برای همه کودکان و نوجوانان برگزار شده است و مراسم پایانی خود را ۲۸ شهریور ماه در اهواز برگزار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دومین جشنواره بین‌المللی کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی ۳۱ فروردین کار خود را آغاز کرد افزود: ۳۱مردادماه آخرین مهلت شرکت کودکان و نوجوانان در این مسابقه است و زمان شرکت در آن تمدید نخواهد شد. کودکان و نوجوانانی که تاکنون فقط در سایت مسابقه ثبت‌نام کرده و هنوز پاسخ‌نامه مسابقه را پر نکرده‌اند فقط تا پایان ۳۱ مردادماه وقت دارند تا با پاسخ دادن به سوالات جشنواره در این مسابقه شرکت کنند.

شاکریان عنوان کرد: داوری این مسابقه از اول تا پانزدهم شهریور ماه انجام خواهد شد و ۴۰ نفر که بالاترین امتیاز را کسب کرده‌اند به قید قرعه انتخاب شده و به همراه یکی از اعضای خانواده، میهمان دبیرخانه این جشنواره خواهند بود که در آن طی قرعه، ۳ نفر برگزیده اول به اتفاق یک همراه به عنوان میهمان دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در مراسم اختتامیه بین‌المللی این جشنواره در مشهد مقدس حضور خواهند داشت و به ۸ منتخب دیگر با حضور مسؤلان استانی و کشوری لوح جشنواره و تندیس اهداء خواهند شد.

برای ثبت نام و شکرت در این جشنواره می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.book.kanoonrazavi.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.