تمديد هشتمين جشنواره ملی داستان‌نويسی رضوی

0

به گزارش «فارسي مچ» مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تمديد مهلت ارسال آثار به هشتمين جشنواره ملی داستان‌نويسی رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ، محمدرضا سوقندی مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نشست هماهنگی برگزاری هشتمين جشنواره ملی داستان نويسی رضوی (كبوترحرم)گفت: اين جشنواره از سری برنامه های دهمين جشنواره بين المللی امام رضا (ع) است و در روزهای بيست و هشتم و بيست و نهم شهريورماه برگزار می‌شود.

وی گفت: اشاعه و ترويج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعاليتهای فرهنگی هنری و مذهبی و مرتبط با سيره ائمه معصومين بويژه امام رضا (ع)، گراميداشت توليدكنندگان و پديدآورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمينه سيره، شخصيت و معارف امام رضا (ع) و كمك به انتشار گسترده تر اين آثار، شناسايی، معرفی و گرامی داشت توليدكنندگان و پديدآورندگان برتر آثار فاخر فرهنگی جشنواره مرتبط با فرهنگ رضوی و نيز كمك به توليد و انتشار گسترده اين آثار و بوجود آوردن جريان ادبی در كشور از اهداف برگزاری اين جشنواره است.

مدير كل فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان افزود: هيات داوران مطابق بند 18 و 19 مصوبه شورای سياست گذاری جشنواره بين المللی امام رضا (ع) توسط دبيرخانه جشنواره در استان انتخاب و پس از تأييد معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به كار گرفته می‌شوند.

وی گفت: آثار رسيده به دبيرخانه جشنواره در دو مرحله به صورت كدگذاری شده داوری می شود كه در مرحله اول همه آثار بررسی شده و آثاری كه اصول ابتدايی داستان نويسی را رعايت كرده باشند برای انتخاب آثار برگزيده به مرحله دوم راه می‌يابند.

در اين نشست مقرر شد شركت كنندگان تا پانزدهم شهريور آثار خود را از طريق پست الكترونيكی www.kabotareharam.com و يا ايميل semnan.ershad@gmail.com به دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند.

برگزاری نشست های تخصصی و كارگاههای آموزشی با حضور اساتيد و صاحب نظران مطرح كشوری از جمله برنامه های جنبی اين جشنواره است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.