تمدید هشتمین جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تمدید مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ، محمدرضا سوقندی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نشست هماهنگی برگزاری هشتمین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی (کبوترحرم)گفت: این جشنواره از سری برنامه های دهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است و در روزهای بیست و هشتم و بیست و نهم شهریورماه برگزار می‌شود.

وی گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیتهای فرهنگی هنری و مذهبی و مرتبط با سیره ائمه معصومین بویژه امام رضا (ع)، گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده تر این آثار، شناسایی، معرفی و گرامی داشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان برتر آثار فاخر فرهنگی جشنواره مرتبط با فرهنگ رضوی و نیز کمک به تولید و انتشار گسترده این آثار و بوجود آوردن جریان ادبی در کشور از اهداف برگزاری این جشنواره است.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان افزود: هیات داوران مطابق بند ۱۸ و ۱۹ مصوبه شورای سیاست گذاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) توسط دبیرخانه جشنواره در استان انتخاب و پس از تأیید معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار گرفته می‌شوند.

وی گفت: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در دو مرحله به صورت کدگذاری شده داوری می شود که در مرحله اول همه آثار بررسی شده و آثاری که اصول ابتدایی داستان نویسی را رعایت کرده باشند برای انتخاب آثار برگزیده به مرحله دوم راه می‌یابند.

در این نشست مقرر شد شرکت کنندگان تا پانزدهم شهریور آثار خود را از طریق پست الکترونیکی www.kabotareharam.com و یا ایمیل semnan.ershad@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

برگزاری نشست های تخصصی و کارگاههای آموزشی با حضور اساتید و صاحب نظران مطرح کشوری از جمله برنامه های جنبی این جشنواره است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.