تمدید همایش ایثار و شهادت در فرهنگ رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت نوید شاهد؛ مهلت ارسال مقاله به همایش ایثار و شهادت در فرهنگ رضوی از برنامه های دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: دهمین جشنواره امام رضا(ع) در سطح بین المللی در حوزه ی ایثار و شهادت و در فرهنگ رضوی به بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در یک روز از دهه ی کرامت برگزار می شود.
حسن کریم دادی، با تاکید بر هرچه باشکوه برگزار شدن این جشنواره اشاره کرد و افزود: استفاده از اساتید مجرب و کاروان در این جشنواره از اهمیت زیادی برخوردار است.معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی یادآور شد: وظیفه ی شناخت و شناساندن امام رضا(ع) بر عهده ی برگزارکنندگان این جشنواره است.

حسن کریم دادی ادامه داد: موضوع مقالات در زمینه های جلوه های ایثاروشهادت درسیره رضوی، راههای ترویج و حفظ فرهنگ ایثاروشهادت درسیره رضوی، بررسی سندی احادیث امام رضا(ع) درزمینه ایثاروشهادت نگاه جامعه شناختی وروان شناختی به روایات امام رضا(ع) درزمینه ایثاروشهادت، امام حسین(ع) و حماسه عاشورا درفرهنگ رضوی، نقش هجرت امام رضا(ع) به ایران درایجاد و تقویت روحیه ایثاروشهادت در مردم ایران، نقش روحیه ایثاروشهادت در جنگ نرم و مقابله با تهاجم فرهنگی، فضیلت ایثاروشهادت در فرهنگ رضوی، اصحاب امام رضا(ع) و جلوه های ایثاروشهادت در میان آنان، بررسی و تحلیل محتوای وصایای شهدا با موضوع الگوگرفتن و توسل به ائمه معصومین بخصوص امام رضا(ع) است.

کریم دادی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۱ به دبیرخانه همایش ایثاروشهادت درفرهنگ رضوی واقع در مشهد، بلوار شهید مدرس، ساختمان بنیادشهید وامورایثارگران خراسان رضوی، طبقه سوم، معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی و آدرس اینترنتی www.razavi.isaar.ir وhamayesh@razavi_isaar.ir ، دورنگار ۰۵۱۱-۲۲۳۸۳۵۳ و صندوق پستی ۸۷۴ ارسال کنند ویا با شماره تلفن ۰۵۱۱-۲۰۱۰۳۲۶٫۷ تماس حاصل فرمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.