تمدید مسابقه اینترنتی آب و آیینه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، با توجه به استقبال گسترده هم میهنان عزیز ، مهلت ثبت نام و شرکت در مسابقه اینترنتی «آب و آئینه» تا سه شنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۱ تمدید گردید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شایان ذکر است که «آب و آئینه » برنامه ای است از گروه معارف شبکه دو سیما با همکاری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام(س) که به منظور معرفی آثار و اندیشه های حضرت امام خمینی(س)، از سال۱۳۸۹ تا کنون بر روی آنتن این شبکه قرار دارد.

 

این برنامه به صورت مستند ترکیبی است که به معرفی دیدگاه‌ها و سخنان اخلاقی و تربیتی حضرت امام خمینی(س) می پردازد. سئوالات و منابع مورد نیاز از تاریخ ۵ تیر ماه مرداد ماه بر روی پرتال امام خمینی(س) قابل مشاهده می باشند. شرکت کنندگان تا سه شنبه ۳۱ مرداد ماه فرصت مطالعه منابع و یافتن پاسخ ها و نیز شرکت در مسابقه را دارند.

زمان اعلام نتایج و اسامی برندگان این مسابقه همزمان با سالروز تاسیس موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(س) در ۱۷ شهریور ماه می باشد. همچنین لازم به ذکر است در پایان به برندگان این مسابقه اینترنتی جوایز نفیسی از سوی مدیریت شبکه دوسیما اهداء خواهد شد.

برای ثبت نام در این مسابقه می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.survey.imam-khomeini.ir رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.