تمدید مهلت جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از مهلت شرکت در دومین جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی تا ۱۰ شهریور ماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مجتبی ابراهیمی با بیان این مطلب گفت: مهلت شرکت در این جشنواره پیش از این تا ۱۵ مرداد ماه اعلام شده بود که با توجه به استقبال مخاطبان تا ۱۰ شهریور تمدید شده است.وی اظهار داشت: این جشنواره برای دومین سال متوالی است که توسط استان البرز به صورت سراسری در کشور برگزار می شود.وی خاطر نشان کرد: این جشنواره در سال جاری علاوه بر بخش ملی در بخش بین المللی نیز برگزار می شود که بر این اساس کتاب این جشنواره (خورشید دو آسمان ) علاوه بر فارسی به دوزبان عربی و انگلیسی نیز ترجمه و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
ابراهیمی افزود: شرکت کنندگان بایستی تا پایان مهلت اعلام شده پاسخ نامه ها را به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ارسال کنند.
وی در پایان گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره به همراه اهدای جوایز به برندگان همزمان با آغاز دهه کرامت برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.