برندگان دومین دوره مسابقه کتابخوانی اینترنتی نور علی نور

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مدیر اداره جشنواره‌ها و همایش‌های سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور از اعلام برگزیدگان دومین دوره مسابقه کتابخوانی اینترنتی «نورعلی نور»، ویژه اعضای جهاد دانشگاهی و اعضای خانواده‌های آن‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، لاله شهابی، مدیر اداره جشنواره‌ها و همایش‌های سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور از برگزاری دومین دوره مسابقه کتابخوانی اینترنتی «نور علی نور» خبر داد و گفت: این مسابقه به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و با مشارکت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، ویژه اعضای جهاد دانشگاهی و خانواده‌های آن‌ها از ۱۵ خردادماه، همزمان با میلاد حضرت علی(ع) آغاز و با اعلام برگزیدگان آن به پایان رسید.

وی افزود: ۱۰ برگزیده دومین دوره مسابقه کتابخوانی اینترنتی «نورعلی نور» ویژه اعضای جهاد دانشگاهی در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور اعلام شده است و شرکت‌کنندگان برای مشاهده نتایج می‌توانند به این پایگاه مراجعه کنند.

شهابی با اشاره به اینکه اولین دوره مسابقه «نور علی نور» براساس «تفسیر نور» اثر حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با استقبال اعضاء محترم جهاد دانشگاهی و خانواده‌های آن‌ها برگزار شد، عنوان کرد: این دوره، کتاب «در کوچه‌های آفتاب» تألیف علامه محمدتقی مصباح یزدی که پیش از این نیز منبع سومین جشنواره ملی مطالعات قرآنی دانشجویان ایران بوده است، به علت محتوای غنی آن در خصوص مولفه‌های عرفان های اسلامی، به عنوان منبع مسابقه «نور علی نور» معرفی شده است.

مدیر اداره جشنواره‌ها و همایش‌های سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به اسامی برگزیدگان دومین مسابقه «نور علی‌نور» گفت: احمد شکیبا‌نژاد از واحد خوارزمی، افسانه میابادی از واحد خراسان جنوبی، امین رستم‌زاده از واحد آذربایجان غربی، صمد احمدی‌مطلق از واحد لرستان، مرجان امینیان از واحد مرکز جامع علمی خوزستان، محسن حقانی‌پور ازواحد گیلان فومن، راضیه آذرنیا از واحد مشهد، مهران محمدی از واحد اردبیل، منیره اسلامی از واحد سازمان فعالیت‌های قرآنی و افسانه بولایی از واحد جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزیدگان دومین مسابقه «نورعلی نور» به شمار می‌روند.

وی بیان کرد: برگزیدگان دومین دوره مسابقه کتابخوانی اینترنتی «نور علی نور» ویژه اعضای جهاد دانشگاهی جهت پیگیری جوایز می‌توانند با شماره تلفن‌ ۶۶۴۰۲۸۸۲ تماس حاصل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.