وبلاگ‌های برتر مسابقات وبلاگ‌نویسی قرآنی گناباد

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا، وبلاگ‌های برتر مسابقات وبلاگ‌نویسی قرآنی گناباد اعلام شدند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون فرهنگی طرح ضیافت اندیشه گناباد گفت: از میان ۱۲۰ وبلاگ شرکت‌کننده در مسابقات وبلاگ‌نویسی طرح ضیافت اندیشه مراکز آموزش عالی شهرستان گناباد، پنج وبلاگ برتر مشخص شد.

اعظم اصل نورمحمدی، معاون فرهنگی طرح ضیافت اندیشه گناباد، ۲۱ مردادماه، با اعلام این مطلب، گفت: این مسابقه در راستای مطالبات رهبر معظم انقلاب که می‌فرمایند «امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است»، برگزار شد.

وی افزود: برگزاری این مسابقه مهم‌ترین و بهترین فرصت برای شناسایی دانشجویان فعال و علاقه‌مند به عرصه قرآنی و ادامه این طرح در طول سال تحصیلی است.

اصل نورمحمدی ادامه داد: در این مسابقه، وبلاگ‌نویسان با محوریت قرآن به مسائل و یادداشت‌های فرهنگی ـ مذهبی پرداخته‌اند.

وی در مورد کلاس‌های آموزش وبلاگ نویسی در طول ۱۶ روز طرح ضیافت اندیشه گناباد، بیان کرد:۱۲ کلاس آموزشی برای هر دانشجوی علاقه‌مند به وبلاگ‌نویسی برگزار شد.

وی افزود: جواد رضانیا و حسن شجاعی از اساتید برگزارکننده این مسابقات بوده‌اند.

معاون فرهنگی طرح ضیافت اندیشه قرآنی گناباد از تجلیل پنج وبلاگ برتر در اختتامیه این طرح خبر داد و تصریح کرد: وبلاگ سراج نور به آدرس http://serajenoor.mihanblog.com ، چتری برای آرامش به آدرس http://qoranestan.mihanblog.com، برگ سبزی تحفه درویش به آدرس http://eajazeghorani.mihanblog.com، قرآن کتاب آسمانی به آدرس http://ziafat1391.mihanblog.com و طب قرآنی به آدرس http://qoranteb.mihanblog.com به عنوان وبلاگ‌های برتر معرفی شده‌اند.

نورمحمدی در رابطه با ملاک رتبه‌بندی این وبلاگ‌ها گفت: این وبلاگ‌ها بر اساس ارتباط موضوعی، پست‌های مرتبط، به روز رسانی، لینک‌های مرتبط، دسته بندی، اصول نگارشی، ارجاع دهی، نام و عنوان، قالب مناسب و زیبایی، ترکیب بندی، سرعت بارگذاری و امکانات جانبی امتیاز بندی شده‌اند.

یادآور می‌شود، اسامی تمام وبلاگ‌های شرکت‌کننده در این طرح را می‌توان در وبلاگ آموزش وبلاگ‌نویسی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به آدرس www.nazarziafat.mihanblog.com مشاهده کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.