فراخوان تخصصی بخش فیلم و فیلمنامه سومین جشنواره وقف و رسانه منتشر شد

0
به گزارش «فارسی مچ» سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور توسعه و ترویج فرهنگ وقف از تمامی هنرمندان، فیلمسازان و فیلمنامه‌نویسان برای شرکت در بخش تخصصی فیلم و فیلمنامه‌نویسی سومین جشنواره وقف و رسانه دعوت به عمل آورد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه در این فراخوان از تمامی هنرمندان دعوت شده است اثار خود را در قالب فیلم مستند، داستانی و انیمیشن و فیلمنامه با درون مایه سنت حسنه وقف به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
براساس این فراخوان هنرمندان و فیلمسازان می‌توانند آثار خود را با موضوعات:
آثار و برکات وقف
افزایش فضای معنوی و دینی در پرتو وقف
تاریخچه وقف در اسلام
معرفی و شخصیت‌شناسی واقفین
واکاوی نیات واقفین
اثار سوء موقوفه‌خواری و پیامدهای ناشی از آن
چشم‌انداز آینده وقف
نهادینه نمودن فرهنگ وقف در بین عموم مردم
وقف و نیازهای روز جامعه و وقف و عدالت محوری و …
به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
براساس این فراخوان هنرمندان و فیلمسازان می‌توانند آثار خود را در دو بخش عادی در قالب فیلم‌های مستند تا ۴۰ دقیقه، انیمیشن ۳۰ دقیقه و فیلم‌های داستانی و در بخش ویژه شامل فیلم‌های سه دقیقه‌ای ارسال کنند.
همچنین شرکت کنندگان در بخش فیلمنامه می‌توانند آثار خود را حداکثر در ۴۰ صفحه همراه با دو نسخه کپی از فیلمنامه همراه با خلاصه داستان به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
به ۲۰ نفر از تولیدکنندگان آثار برتر جوایز نقدی ۲۰ میلیون ریالی، ۱۷ میلیون ریالی، ۱۴ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی، ۸ میلیون ریالی، ۶ میلیون ریالی، ۴ میلیون ریالی و مجموعا ۲۳۰ میلیون ریال جوایز نقدی اهدا خواهد شد.آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ دی ماه سال ۹۱ خواهد بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به ادارات کل اوقاف استان‌ها، یا بخش مقالات سایت راسخون یا www.RASEKHOON و یا سایت www.awqaf.ir و www.mfso مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.