مسابقه عکاسی ترنم بندگی

2

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، با بهره گیری از زبان هنر در به تصویر کشیدن فرهنگ والای اسلامی و نشان دادن زیباترین شکل خلوص در عبادت، برای رهائی از قید و بندهای دنیوی- خانه فرهنگ جوان اقدام به مسابقه عکاسی با عنوان
“ترنم بندگی” نموده است.

شرکت کنندگان به منظور احترام به سایر شرکت کنندگان هیچ زمانی را برای تمدید مهلت دریافت عکس درنظر نخواهد گرفت. از تمامی عکاسان و علاقمندان برای حضور در این حرکت معنوی دعوت می شودکه عکس های خاطره انگیز خود را در ماه مبارک رمضان از لحظه های معنوی جاودانه سازند شرکت در مسابقه برای همه عکاسان (حرفه ای و آماتور) بدون هیچ محدودیتی آزاد است.

عکس های ارسالی می تواند به صورت تک رنگ، سیاه و سفید و رنگی و در قالب های آنالوگ و دیجیتال برای ارسال به دبیرخانه خانه فرهنگ جوان گرگان انتخاب شوند.برگزارکننده با توجه به اصل پویایی و پیشرفت و همچنین احترام به عکاس و مخاطب از پذیرش عکس هایی که در سایر مسابقه ها دارای رتبه بوده و یا جایزه ای را کسب کرده باشند، معذور است. ملاک تشخیص در این اصل، برگزارکننده و گروه داوران می باشند.

علاقمندان برای ارسال اثار خود به مسابقه نامه الکترونیکی تحت عنوان (ترنم بندگی) با کیفیت ۷۲ dpiبه آدرس javan.farhang@yahoo.com ویا با کیفیت dpi۳۰۰دربر روی سی دی یا دی وی دی به نشانی گرگان-میدان بسیج -روبروی زیر گذر میدان بسیج – حدفاصل افسران ۶الی ۸با شماره تلفن ۴۴۲۲۱۹۰  -۰۱۷۱ ارسال نمایند هنگام ارسال عکس برای شرکت در مسابقه ضروری است در موضوع نامه ارسالی ترنم بندگی را وارد کنند.

جایزه نفر اول ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال

جایزه نفر دوم ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال

جایزه نفر سوم ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال
مهلت ارسال آثار تا هشتم شهریور می باشد ومراسم اختتامیه و در روز۲۰شهریور روز گرگان برگزار می شود.

عزیزان شرکت کننده باید نام ، نشان ، نشانی و شماره ی تماس خود را روی سی دی یا دی وی دی مرقوم نمایند

آخرین مهلت ارسال آثار ۹۱/۸/۶ می باشد .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • با سلام خدمت شما
      طبق اعلام دبیرخانه جشنواره مهلت ارسال آثار تا ۸ شهریور ماه تمدید شده است و زمان اختتامیه آن به ۲۰ شهریور، روز گرگان تغییر پیدا نموده است.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.