فراخوان پنجمین جشنواره داستان انقلاب

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از  ایبنا؛ پنجمین جشنواره داستان انقلاب که به همت کارگاه قصه و رمان مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار می‌شود، در دو بخش «رمان» و «داستان کوتاه» برگزار میشود.

این جشنواره در بخش های «رمان: شامل رمان بزرگسال و رمان نوجوان» و «داستان کوتاه: شامل داستان کوتاه بزرگسال و داستان کوتاه نوجوان» برگزار می‌شود.

شرایط عمومی شرکت در جشنواره به این تریبت اعلام شده است. قالب پرونده آثار ارسالی می‌بایست WORD باشند و با اندازه قلم ۱۲ بر روی لوح فشرده به همراه نسخه چاپی ارسال شوند و صفحات متن بدون ذکر نام و مشخصات صاحب اثر ارسال باشند. هر فرد می‌تواند همزمان در تمام بخش‌های جشنواره شرکت کند. آثار ارسالی به شرکت کنندگان عودت نخواهد شد و دبیرخانه جشنواره از دریافت آثار ارسال شده بعد از موعد مقرر معذور است.

جوایز رمان‌های برگزیده در گروه‌های سنی بزرگسال و نوجوان برای اثر برگزیده ۱۰۰ میلیون ریال،‌ اثر برتر ۷۰ میلیون ریال، اثر تقدیری ۵۰ میلیون ریال و جوایز آثار برگزیده داستان کوتاه در گروه‌های سنی بزرگسال و نوجوان برای اثر برگزیده ۳۰ میلیون ریال،‌ اثر برتر ۲۰ میلیون ریال و اثر تقدیری ۱۰ میلیون ریال است.

آثار برگزیده، برتر و تقدیری و آثار دیگری که قابلیت چاپ داشته باشند، توسط انتشارات سوره مهر با پرداخت حق التالیف به نویسنده اثر منتشر خواهند شد.

مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره داستان انقلاب حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۱ تعیین شده است و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره داستان انقلاب بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را همه روزه به غیر از ایام
تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعداز ظهر به دبیرخانه
دائمی جشنواره های حوزه هنری به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، مرکز محافل و جشنواره ها ارسال نمایند.
پاسخ به سوالات فنی و تخصصی: ۱۴ – ۸۴۱۷۲۳۱۳ – ۰۲۱     

دبیرخانه جشنواره: ۵ – ۸۴۱۷۲۲۰۴ – ۰۲۱

نمابر دبیرخانه جشنواره: ۸۴۱۷۲۲۰۳ – ۰۲۱

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.artfest.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.