جشنواره بین المللی عکس اعتیاد

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از دبیرخانه فرهنگی اولین کنگره بین المللی دانشجویی اعتیاد؛ جشنواره بین المللی عکس اعتیاد برگزار می گردد.

دبیر فرهنگی اولین کنگره بین المللی دانشجویی اعتیاد در مصاحبه با مسئول واحد خبر و اطلاع رسانی کنگره با اشاره به این نکته که جشنواره بین المللی عکس اعتیاد همزمان با مراسم کنگره، با حضور عکاسانی برتر از سراسر ایران وجهان روزهای 20-18 مهرماه در قالب نمایشگاهی در مجموعه امام علی نیروی انتطامی استان آذربایجان غربی برگزار میگردد.

گفت: تجربه همواره نشانگر این حقیقت بوده که همراهی علم و فرهنگ در کنار هم، در تمامی زمینه ها بالاخص در حوزه ی اجتماعی، باعث افزایش تاثیرگذاری مثبت در جامعه بوده و همسویی این دو می تواند ضمن ارتقا سطح آگاهی مخاطبان، به عنوان مکمل یکدیگر باعث نگرشی نو در امر مبارزه با اعتیاد و پیشگیری آن گردد.

حامد فرزانه در ادامه افزود: این طرح فرا ملی به همت دبیرخانه کنگره بین المللی دانشجویی اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی و اداره فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان غربی برگزار می گردد.

وی همچنین با معرفی رومین محتشم یکی از عکاسان برتر کشور و مطرح در سطح جهانی به عنوان دبیر این جشنواره و مهری عباسی به عنوان مسئول دانشجویی جشنواره افزود: آخرین مهلت برای ارسال آثار به دبیرخانه 30 مردادماه 1391 می باشد که قابل تمدید نمی باشد.

وی در پایان ضمن دعوت از تمامی عکاسان و علاقه مندان به این حوزه جهت مشارکت افزود: هنرمندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.insca.ir/festival و مطالعه مقررات و نحوه ی شرکت در مسابقه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال فرمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.