جشنواره ادبی در انتظار نور

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با سالروز میلاد حجت خدا، دوازدهمین ساغر الهی،امام زمان، مهدی موعود (عج) از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) فراخوانی درقالب نثر ادبی، شعر و پیام کوتاه تحت عنوان «در انتظار نور» برگزار می شود.


«علی محمد سلطان محمدی» دبیر این جشنواره گفت: علاقه مندان در بخش نثر ادبی می توانند آثار خود را در قالب خاطره، توصیف، دل­نوشته و هر نوع نثر با ویژگی­های نثر ادبی حداکثر در سه صفحه­ به صورت تایپ شده همراه با مشخصات کامل نگارنده از طریق رایانامه به نشانی info@helal.ir ارسال نمایند.
سلطان محمدی در ادامه تصریح کرد: در بخش شعر، علاقه مندان می توانند سروده خود را با موضوع میلاد مهدی موعود (عج) به همراه مشخّصات کامل صاحب اثر از طریق رایانامه آستان مقدس به نشانی info@helal.ir ارسال نمایند .
وی افزود: علاقه مندان به شرکت در بخش پیام ادبی کوتاه نیز می توانند متن ادبی خود را در قالب یک جمله حداکثر ۲۰ کلمه ای به سامانه پیام کوتاه آستان مقدس به شماره ۳۰۰۰۷۵۳۲۶۶ ارسال کنند.
سلطان محمدی مهلت ارسال آثار را تا بیستم تیر ماه عنوان کرد و افزود: پس از بررسی کمیته داوران، بهترین آثار هر بخش سی ام تیر ماه اعلام و جوایزی از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اهدا خواهد شد.
وی افزود: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای پایگاه اطلاع رسانی هلال به نشانی www.helal.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.